Weicon

       Weicon çözümleri, tüm endüstri alanlarındaki bakım çalışanlarına uzman bir şekilde çalışma konusunda yardımcı olma, ekipman güvenilirliğini arttırma, tamir süresini ve ekipman arızalarını azaltma konusuna yönelik tasarlanmıştır.

   Bu bağlamda ETITECHS ENDÜSTRİYEL MAKİNA KİMYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. olarak biz de Weicon çözümlerini eğitimli uzman personelinin desteği ile (müşteri ziyaretleri, yapışma testleri, online destek, hızlı teslimat) sizlere sunmaktayız. Weicon ürünleri hakkında geniş teknik bilgiler için web sitelerimizden http://www.endustriyelpark.com/  ve https://www.etiketpark.com/Weicon adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

Weicon bir çok kategoride yüksek kalitede tamir, bakım, koruma ve temizleme ürünleri sunmaktadır. Bu ürünler hakkındaki teknik bilgilere ve ürünlerin kendisine web sitelerimiz vasıtası ile ya da teknik ekiplerimiz vasıtası ile ulaşabilirsiniz.

Weicon Ürünleri:

Weicon, civata sabitleyici çözümlerinde kullanılacak malzemelerin ve yüzeylerin özelliklerine göre çeşitli vida gevşemezlik ürünleri sunmaktadır. https://www.etiketpark.com/Weicon/Weicon-Civata-Sabitleyici 

http://www.endustriyelpark.com/anaerobik-yapistiricilar-ve-sizdirmazlik-malzemeleri-weiconlock

Comments: 0
No comments
Leave a Reply

Your email address cannot be published. Required fields are marked*