Winkel W 223-243 Civata Sabitleyici Özellikleri:

Dişli metal parçalar gibi somun, civata şok ve titreşimlerle gelen gevşemelere karşı korumak için uygun tek bileşenli Anaerobik üründür. Yakın ve uyumlu bir metal yüzeyler arasında hava yokluğunda kendi kendine ve hızlı bir şekilde çalışır. Korozyon, su, yağlar, hidrokarbonlar, gaz ve birçok kimyasal ajanlara çok dayanıklıdır. Vida bağlantılarını, parçaları, yatakları ve boru bağlantılarını basit, güvenli ve kalıcı bir şekilde yapıştırır, mühürler ve sabitler.

Kullanım Şekli: En iyi performans için yüzeyleri temiz ve yağdan arındırılmış olmalıdır. Bütün uygulanacak yüzeylere ürünü uygulayınız. Tamamen parçaları kapandığından emin olunuz. Ürünü, boşlukları tamamen dolduracak şekilde uygulayınız. Parçaları birleştiriniz ve kuruma süresi boyunca yerinden oynatmayınız. Elle dayanıklılığa 10 ile 20 dakika arasında, tam kuruma 12-24 saat içerisinde ulaşır. Sertleşme aktivatörler yardımı ile daha da hızlandırılır. 

Koli TürüKoli Adeti
Küçük Boy Koli6 Adet
Orta Boy Koli12 Adet
Büyük Boy Koli24 AdetYorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Winkel W 223-243 Civata Sabitleyici 50 ml

  • Markalar Winkel
  • Ürün Kodu: Winkel W 223-243 Civata Sabitleyici 50 ml
  • Stok Durumu: 1

Mevcut Seçenekler:


Etiketler: Winkel W 223-243 Civata Sabitleyici 50 ml, Winkel W 223-243 Civata Sabitleyici, Civata Sabitleyici, Winkel Ankara, Winkel